.

.

ХИТ Секојдневниот Сад со Јаже Рачки, Мали/Средни/Голем, Црвена

ХИТ Секојдневниот Сад со Јаже Рачки, Мали/Средни/Голем, Црвена

DEN 2111.76
Залиха

Rustproof поцинкуван челик.Одлична за употреба во градинка, детска соба и списанија.Работи како голем колонист, вдп за внатрешна, надворешна употреба.Пакетот Димензии : 14.5"L x 14.5"W x 14.5"H. Хит корп. 6520 E s/3 црвено со печени на емајлот висок сјај боја.Вдп.Направен во Истанбул, Турција.Хјустон Меѓународната Трговија е индустриски лидер во градината предмети; проектирање, производство и увоз за над 30 години.Нашиот производ линија е со врвен квалитет градина и дома комунални/декор елементи, кои се функционални, како тие се декоративни.Ние ги користиме прво одделение тешки мерач поцинкуван челик за сите наши производи.Сите емајлирани предмети се електростатско, печени на емајлот над поцинкуван челик, која обезбедува трајност и високо сјаен финиш.Ние обезбедиме највисок квалитет, детални метал изработка на располагање во денешниот пазар.

R

Избор на клиент