.

.

KISSFRIDAY Обновливи Make Up Remover Влошки Природен Памук Шминка Смена Материјали,Морнарица Зелена

KISSFRIDAY Обновливи Make Up Remover Влошки Природен Памук Шминка Смена Материјали,Морнарица Зелена

DEN 51.84
Залиха

Материјал : Сунѓер.Околу 12cm во дијаметар, грешка околу 1cm.Тоа може да биде одличен подарок за вашите соработници,пријатели или лична колекција,како што е Мајчината Ден,Божиќ Ден,Раѓање и Денот на Вљубените.Атрактивно дизајниран додатоци, совршен за секојдневниот стајлинг.Натпреварот со соодветен облека за различни повод,многу популарна,да ви даде шармантна се погледне и да освои повеќе комплименти.

R

Избор на клиент