.

.

Наследството Студио Оркестарот на Центарот со Бела Табла & Плута Табла Mail Слотови Копче Куки Мејсон Тегла (Мазни, Црна)

Наследството Студио Оркестарот на Центарот со Бела Табла & Плута Табла Mail Слотови Копче Куки Мејсон Тегла (Мазни,

DEN 1679.76
Залиха

Мерки 36"w x 20"h x 4 3/4"г.Три Двоен Слој Куки.Голема Бела Табла.Една Редовна и Една Двојна Големина Mail Слот.Совршен за додавање на знакот за секоја соба, оваа голема бела табла плута одбор на центарот може да се пофали многу карактеристики кои ќе сакаат користење!Лесно да се откажам со две закачалки прикачени на грбот и е подготвен за цвеќиња, маркери, палта, копчиња или други предмети, кои можеби ќе треба да се организира.Изградена на додипломските" дебело дрво.На мејсон тегла е вклучен, цвеќиња и плика не се вклучени.

R

Избор на клиент