.

.

Изолирани Ручек Торба, YACEYACE Обновливи Ручек Торба Браун Ручек Торба Ручек Tote Торба Еко Ручек Торба со Рачки Водоотпорен Хартија Ручек Торба за Возрасни, Деца, Учили

Изолирани Ручек Торба, YACEYACE Обновливи Ручек Торба Браун Ручек Торба Ручек Tote Торба Еко Ручек Торба со Рачки

DEN 359.76
Залиха

За Материјали : Направен од Tyvek која е комбинација на материјалните својства на хартија, филм и ткаенини, водоотпорен, дише, тенки, лесни, тешки, отпорни на абење, пробивајте отпорни,уникатна текстура и се чувствуваат, еколошки и рециклираат.Пакет и Димензии : 7.8" x6.3" x10.2" .Погоден за чување на ручек ,ужина, печени јадења, овошје и пијалок.Лесно и не заземаат многу простор.Одлични Перформанси : Изглед малку груб, но навистина не е лесно да се носи надолу.Tearproof и leakproof.Меки, но цврсти и издржливи.Лесно да се мијат и чистат.Рачки Дизајн.Дојде со велкро затворање, рачки и копчиња на двете страни за одржување на безбедна храна без да паѓа надолу.Тоа е resuable ручек торба која може да се користи за долго време и да заштедите пари.За цената, тоа е непобедлива.Тоа е совршена големина за редовен оброк.Мулти-употреба : Одличен идеален сад да се одржи ручек храна.Погодна за возрасни лица, ученици и канцелариски работници.Лесно да се носат за да излети, на работа или на одмор.ручек торба.

R

Избор на клиент