.

.

Среќен Божиќ Украси Качулка Ќебиња, Преголеми Качулка Ќебе за Жените & Мажите Една Големина Одговара на Сите

Среќен Божиќ Украси Качулка Ќебиња, Преголеми Качулка Ќебе за Жените & Мажите Една Големина Одговара на Сите

DEN 1247.52
Залиха

Должина 35 во/ширина 38.Исто така, можете да пакувам во camper за пролет & падне кампување, кога ноќите се лути.На baggy секојдневен pullover качулка е сите над верзија, без исчезнува, напукнување, пилинг, или flaking, и пред голем џеб, исто така може да ги задржи вашите раце топли или носат многу работи.5 inx2/должина на ракав 29 во/ширина на јака 12. 【Големина】 - Ова е вистински огромен качулка ќебе за жените и мажите. 【МОРА да се ИМА】 - Ова е совршен за да се носат додека читање, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, работат на компјутер или виси со семејството.Големина : Една Големина Одговара на Сите Дизајн : Страна средината џебови, Лабава, Качулка.Ја покажат својата дива страна!Ако сте во потрага за еден неверојатно забавен начин да се биде животот на партијата, не гледам подалеку од !Секоја целосна должина bodysuit е уникатен и полн со карактер, сигурни да се биде хит насекаде ќе го носат.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Тој е дизајниран за купувачи во потрага по мекост.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 【МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ】 - Ќебе качулка со ракави покрие рамената, рацете, ви овозможува да се движи наоколу, користите вашите раце слободно.Машина перат на ниско 30°C или во ладна вода и потоа собори сува одделно на ниско ниво.Микрофибер Полиестер.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Совршена големина за жените и мажите. 【ИНТИМНИ ДЕТАЛИ ДИЗАЈН】 -Микрофибер полиестер ткаенини.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Само изберете ја вашата боја.Пол : Мажи,Жени, Момчиња и Девојки, Дами и господа.Нема повеќе пеглање.Само машина за миење тоа во ладна вода на деликатни циклус со течни ткаенина омекнувач и обесени тоа да се исуши и тоа ќе излезе совршен.Одлично за campfires, спортски и преземање од куче или само врска околу релаксирачки.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се повлече вашите раце внатре за дополнителна топлина и да ги преземат вашето топлина каде и да одите. 【Големина Одговара на Сите】- голем преголеми hoody ќебе се вклопуваат речиси разни телесни типови не само возрасните, но тинејџерите.Повод : Homewear,Sleepwear, Дневна, Божиќ, Празник, Cosplay Костими, Pyjama, Дома Повик, Pajama Партија, ноќта на Вештерките.

R

Избор на клиент