.

.

Decal Налепници на Мали Крило Змеј (Или Злато) (Сет од 2) Премија Водоотпорен Винил Decal Налепници за Лаптоп Телефон Додаток Шлем Автомобил Прозорец Кригла Tuber Купот на В?

Decal Налепници на Мали Крило Змеј (Или Злато) (Сет од 2) Премија Водоотпорен Винил Decal Налепници за Лаптоп Телефон

DEN 167.76
Залиха

Боја : МЕТАЛИК ЗЛАТНО - Size : 8.5" x 7".Може да се отстрани без било каква штета на површината.Не се обновливи.ОДЛИЧНО ЗА НАСЛИКАНИТЕ ЅИДОВИ - Сите наши дома декор налепници се направени со безбедноста на вашиот дом во умот.Вие не мора да се грижите за овие акценти оштетување на вашиот наслика како тие се лесно да се отстранат кога ќе бидете подготвени да го промените изгледа.Идеален подароци : овие мотивациони ѕид decal налепници може да се примени и како подарок да ги испратите на вашите пријатели, членови на семејството, соработници и други сакате да ја споделите, инспиративни реченици може да ги инспирира луѓето кои се во ецд или тешко прилика, да ги поттикне и да им донесе надеж, исто така може да покажете ја вашата нега и љубов во целост. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни од било која причина, ние ќе среќно обезбеди целосна наплата - ве молиме контактирајте со нас за поддршка на корисниците на.Сакаме да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со нашите производи и ние ќе направиме се што можеме за да се обезбеди вашите потреби се задоволени. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНТИРА Испорака : Крајот на налози (во текот на 48 часа од преку е-маил датумот на испорака) ќе биде кредитирана 100% од првичната цел вредност.Производ : постои проблем со квалитетот на објектот вашиот нареди, ви недостига некој објект, или беа доставени погрешен објект?Ние ќе го замени објектот бесплатно на нашиот следен испорака работат во вашата област, или кога производот ќе стане достапен.Цена : Ние се гордееме на обезбедување на квалитет на производите во фер и конкурентни цени.Ништо не нè прави посреќни отколку среќен клиент!DECAL ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА Возило Прозорец Decals : препорачана големина од 5 - 14 години".Се разликува по возило и пласман област.Лаптоп Decals : препорачана големина 3" - 6" Ipad или Таблет Decals : препорачана големина 3" - 5" Iphone или Телефон Decals : ecommended големина 1.8" - 3" поштенско Сандаче Decals : 6"W до 7"W во ширина.Варира во зависност од големината на поштенската кутија.Кригла пиво Decals : 3" до 4,5".Варира во зависност од големината на кригла пиво.Пиење на Чаша Decals : 1.8" да 3.5".Варира во зависност од големината на чашата.Кафе Кригла Decals : 1.8" да 3.5".Варира во зависност од големината на кригла.Вино Стакло Decals : 1.8" да 3.5".Варира во зависност од големината на чашата.НИЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ МЕРЕЊЕ НА ВАШАТА АПЛИКАЦИЈА ПОВРШИНА ПРЕД ДА ГИ КУПИТЕ.

R

Избор на клиент