.

.

SKAMSS Бања Полиците, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Триаголен Потрошувачка на Животната средина Пластични + Силикони Ограда Вакуум Вшмукување Тип 1 Слој

SKAMSS Бања Полиците, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Триаголен Потрошувачка на Животната средина Пластични

DEN 403.20
Залиха

Материјал : зелена пластика (мазни, не-yellowing) + силика гел.Карактеристики : дното на мозоци дизајн, брз дренажа, не е лесно да се одгледуваат бактерии;Дебел материјал, можат да носат 10 фунти;. 3 вакуум чаши, посилни вшмукување, обновливи после миење;.Инсталација метод : вшмукување ѕид тип. 100% Задоволни Служба : Ние не само што обезбеди одлични производи, но, исто така, обезбедува одлична услуга, без оглед на тоа, ако имате било какви прашања, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.Дали сте во потрага за бања организатор, кога ќе го имаме, сè е уреден и бучно.Ви даде добро расположение!Не двоумете се, го купат!Име на производ : Бања Триаголник Shelf Material : зелена пластични + silicone Installation : вшмукување wall Applicable ѕид : стакло, матирано стакло, огледало, насликан на дрво, керамички плочки, антички тули, вештачки stone Layers : 1 layercolor : White Applicable места : купатило, кујна, bedroom Style : Едноставен и модерен.

R

Избор на клиент