.

.

Палец Завртки - парична Казна Тема Палецот Завртки Tee Крило Knob : 5/16 x 2 парична Казна Жолто - 3 еез за Квалитет Брзо Брод

Палец Завртки - парична Казна Тема Палецот Завртки Tee Крило Knob : 5/16 x 2 парична Казна Жолто - 3 еез за Квалитет

DEN 710.88
Залиха

5/16"-24" Фина Тема.Палец Завртки.Крило "Tee" Knob .Delrin. 5/16"-24 TPI.Главата се направени од издржлив најлон се вклопуваат и 1 1/2" должина X 7/16" висина .Тема Материјал – 8-18 Нерѓосувачки Челик.Произведено во САД.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни Палецот Завртки и Гума Заштитници сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

R

Избор на клиент