.

.

Црна Кањонот Слатка Грашок & Plumeria Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Слатка Грашок & Plumeria Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 1862.40
Залиха

Мирис : Слатка Грашок & Plumeria (слатка грашок флорални спогодба, plumeria цвет и ванилин шеќер drydown.).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Слатка Грашок & Plumeria (слатка грашок флорални спогодба, plumeria цвет и ванилин шеќер drydown.).

R

Избор на клиент