.

.

XuetongXT Конфронтирачки 1 90-Степен Серија Cornerer е Одобрен за Труд Заштеда Прирачник Алатка за Виткање Позитивни и Негативни Screwdrivers Мултифункционални

XuetongXT Конфронтирачки 1 90-Степен Серија Cornerer е Одобрен за Труд Заштеда Прирачник Алатка за Виткање Позитивни

DEN 1192.80
Залиха

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.Материјал : Хром-vanadium Челик.Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Алатки Дом Хардвер Ноктите, Завртки сврзувачки елементи Завртки Обврзувачки Screws Features : Multifunctional Features : Не се лизга.

R

Избор на клиент