.

.

Whaline 2 Пакет Големи Божиќ Лак 13.8 x 13.8 Инчен Црвена Зелена Златен Венец Лакови Божиќ Декоративни Лак со Бел Венец Виси Украс Декорација за Божиќ Дрво Гарланд Вратата П

Whaline 2 Пакет Големи Божиќ Лак 13.8 x 13.8 Инчен Црвена Зелена Златен Венец Лакови Божиќ Декоративни Лак со Бел

DEN 1406.40
Залиха

Она што Ќе Добиете - pack 2 големи Божиќ лакови се содржани во пакетот, прекрасен додатен за дрво декорација, и виси на нив на вашиот прозорец, врата, и двор ограда е исто така добар избор.Големи Димензии - Секој лак е мерење на околу 35 x 35cm/13.8 x 13.8 инчен, големи димензии како декор додаток да се направи Божиќ дрво, подарок или вашиот дом повеќе око-фаќање и создавање силни празнична атмосфера.Издржливи Материјали - Направени од добри квалитетни материјали, нашите лак се обновливи и не е лесно да се деформира.Безбедно, без мирис и со добра форма.Деликатна Дизајн - Обоени во светли црвени, зелени и злато, украсени со борови шишарки и ѕвона, погледнете деликатна и специјални, мошне погоден за домашни и партија декорација.Прекрасен Празник Декорација - Совршени за Божиќ дрво, внатрешна и надворешна декорација, можете да се откажам нив на венец, гарланд, врата, прозорец, камин и на други места што сакате.Или можете да го носат на како празнична одежда додаток.Карактеристики & Придобивки : 2 парчиња Божиќ венец лакови што се обоени во црвено, зелено и златно, украсени со борови шишарки и ѕвона, се да се направи прекрасен додатен за дрво декорација.Или бесење на нив на вашиот прозорец, врата, и двор ограда е исто така добар избор.Совршен за Божиќ дрво, внатрешна и надворешна декорација, можете да се откажам нив на венец, гарланд, врата, прозорец, камин и на други места што сакате.Или можете да го носат на како празнична одежда додаток.Спецификации : Димензии : 35 x 35cm/13.8 x 13.8 инчен Боја : црвена, зелена, злато Пакетот вклучува : 2 x Божиќ Лакови.

R

Избор на клиент