.

.

Dentek Професионални Орална Нега Комплет Пакување од 3

Dentek Професионални Орална Нега Комплет Пакување од 3

DEN 434.88
Залиха

Сè што ви треба за здрава насмевка и свеж здив.Заштита на забите од оштетувања предизвикани од ноќното мелење.Иновативни дизајни, помош за ефикасно отстранување на плак и храна.Чисти површини четката за заби не може да се достигне.

R

Избор на клиент