.

.

20Pcs М3 Челик Кабел Јаже Костец Стеги, 304 Нерѓосувачки Еден Клип Стегач за Индустриски Механизам

20Pcs М3 Челик Кабел Јаже Костец Стеги, 304 Нерѓосувачки Еден Клип Стегач за Индустриски Механизам

DEN 268.56
Залиха

ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие chucks може да се примени за да се phosphated челични јажиња, поцинкуван челик челичното јаже, од не ' рѓосувачки челични јажиња и мазна челични јажиња.ПРИМЕНА : Погоден За 2mm Челични Јажиња.Овие chucks се главно се користи за привремено поврзување на челичното јаже и одредување на рака јаже по јажиња поминува низ крајот на кран слајд железница.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : не се лизга тема дизајн на жлебот површината ефективно ја зголемува триењето и ја спречува челичното јаже од лизгање.МАТЕРИЈАЛ : Овие chucks се направени на 304 Нерѓосувачки Челик, здрав, мазна и брус‑бесплатно.ПАКЕТ ЛИСТАТА : 20 x Челични Јажиња Chucks.Спецификации што се испечатени на дното на чак за лесна идентификација.Спецификација : Предмет Тип : Челични Јажиња Чак Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Модел : M3 Количество : 20pcs Апликација : Погоден За 2mm Челични Јажиња Пакет Листата : 20 x Челични Јажиња Chucks.

R

Избор на клиент