.

.

Едно Време се Користи Памук Влошки, Шминка Смена Памук Влошки Мека лак Смена Брише Шминка Почиста Алатка Доволни Количини за Manicurists

Едно Време се Користи Памук Влошки, Шминка Смена Памук Влошки Мека лак Смена Брише Шминка Почиста Алатка Доволни

DEN 280.56
Залиха

Направени од високо квалитетен памучен материјал, меки и удобни, не штети на кожата.Свиленкаста на допир чувство, lint-слободен и лесен за користење, идеален за професионална и домашна употреба.Без лепак, кој се користи со вода за подобар ефект.Преносни и мини големина, лесен и удобен за носење.Практичен и не е лесно да се деформира. 900pcs во собата, ги задоволат секојдневните потреби.Може да се користи за тетоважа, шминка смена, се соочуваат со чистење, ноктите уметност, итн. 1. Направени од високо квалитетен памучен материјал, меки и удобни, не штети на кожата. 2. чувство, lint-слободен и лесен за користење, идеален за професионална и домашна употреба.3. Практичен и не е лесно да се деформира. 900pcs во собата, ги задоволат секојдневните потреби.4. Без лепак, кој се користи со вода за подобар ефект.Преносни и мини големина, лесен и удобен за носење.5. Може да се користи за тетоважа, шминка смена, се соочуваат со чистење, ноктите уметност, итн.

R

Избор на клиент