.

.

Стил 34 Изолирани Мода Ручек Tote (Шеќер Черепот)

Стил 34 Изолирани Мода Ручек Tote (Шеќер Черепот)

DEN 719.76
Залиха

Течење Доказ.Лесно Чистење - Само да се избрише со влажна крпа.Се носат на Рака за Раце Бесплатно Патување.Совршен за на Училиште, на Работа и да Игра.Димензии : 9.8 x 7.2 x 8.5 инчи.Стилски и Функционален На SACHI Стил 34 ручек кутија доаѓа во повеќе модели со лесно се чисти ткаенина за изработка на овој tote совршен придружник за на работа, на училиште, и се игра.Големина за да Одговара на Повеќето Бенто Кутии и Оброк Првично Контејнери На SACHI Стил 34 ручек tote одговара многу.Патент џеб на назад се вклопува прибор, мирудии, или вашиот телефон.Се носат на Рака Го носат на рака, го прави лесно да се носат на раце слободни.

R

Избор на клиент