.

.

Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Canon PowerShot ELPH 320 ХС SilverCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Canon PowerShot ELPH 320 ХС SilverCard Обичај Потврдена од страна на SanFlash

DEN 3359.76
Залиха

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Канон Power Shot ELPH 320 ХС Сребро!.Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производителот за Canon во индустријата!.Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение ниска потрошувачка на енергија. *КУПИ СЕГА - ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.

R

Избор на клиент