.

.

Јагода Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален Декорација Додатоци Пенкало Канцелариски Материј?

Јагода Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален Декорација

DEN 383.76
Залиха

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Стилски Декорација : Може Да Биде Поставен На Било Која Површина, На Крајот На Маса, Или Кафе На Маса, Да Се Организира Вашата Канцеларија Или Дневна Соба.Димензии : 7×3×4 Инчи,Нашата Маса Организатор Мобилен Телефон Стојат составена Од 5 Дрво, Пластични Табли, Постојат Лесен И Удобен за Да го Соберете Или Отстрани.Еколошки Материјал : Слон Молив Носител Е Направена Од Еколошки Дрво Пластични Одбор Материјали, Без Употреба На Токсични Супстанции И Мирис.Совршен Подарок : Креативна Декорација За Дневна Соба, Kids†Соба, Студија, Спална Соба, Канцеларија, Ученичкиот Дом, Забава, Итн.Креативен Подарок За Пријателите, Колегите И Најблиски.

R

Избор на клиент