.

.

Pictet Fino Работи Половината Појас Торба, Отворено Спортски Fanny Пакети Салата Фитнес Тренингот Мобилен Телефон Кеси, Водоотпорен го Исчистите Екранот на Допир Телефон

Pictet Fino Работи Половината Појас Торба, Отворено Спортски Fanny Пакети Салата Фитнес Тренингот Мобилен Телефон

DEN 335.76
Залиха

【Го исчистите Екранот на Допир】ПВЦ го исчистите екранот на допир ви овозможува директно да го користите телефонот без да го извади. 【Материјал】Висок квалитет најлон lycra материјали и еластична најлон половината појас. 【Голем Капацитет】доволно Голема за макс 6.5" телефон, како i Phone 12, Samsung S21 плус, исто така, имаат простор за клучеви, картички или други мали нешта. 【Прилагодливи Појас】 Најлон еластичен појас може да ajust на вашиот големини, кои удобно, дише и не ќе биде помал. 【Рефлексивни Лента】Рефлексивни лента дизајн, одржување на безбедноста на вашите ноќ трчање или вежбате во текот на ноќта.екран на допир за половината паметен телефон торба отпорен на вода работи појас фитнес отворено fanny пакет.

R

Избор на клиент