.

.

WNDFX Симпатична Ivet Модерна Мермерна Маса Светилка Мини Сијалица 19.6 Инчи Висок Бел Мермер Табела Светилка Занитвам Дијамант Сечење Конкретни Табела Светилка Никел П

WNDFX Симпатична Ivet Модерна Мермерна Маса Светилка Мини Сијалица 19.6 Инчи Висок Бел Мермер Табела Светилка Занитвам

DEN 11322.72
Залиха

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно да се соберат.Можете да ги красат вашата спална соба, дневна соба, трпезарија, ресторан, канцеларија, партија и да ги направи повеќе прекрасно со оваа светилка.Испрати како голем дар е исто така добар избор.Материјал : Овој производ е направен од железо и мермер.На абажур е составен од ткаенина и база е направен од круг мермер.На површината се третира со electroplating боја, дизајн е едноставен и дарежлив, текстурата е во ред, светлина е јасна и светла, осветлувањето е топло, текстура е стабилна, фиксирани и атмосферска.Основната големина : ширина и висина на сијалицата е 11 инчи со 19.6 инчи, кој може да обезбеди светлина и лесно до позиција сијалица E27 (LED, заштеда на енергија светилка, блескаво светилка) за било табела големина.Стил : Едноставен и модерен дизајн зрачи со луксуз и модерноста.Најдобар партнер за дневна соба троседот обезбедува удобен време за семејството и создава топла мебел атмосфера.Минималистички Дизајн За Дома : А идеален табела ламба за дневна соба, спална соба, студија соба, детска соба, итн.Додадете малку пријатна и удобна атмосфера на вашата спална соба или дневна соба.WNDFX бренд во Кина 11 години.Комбинирајте го Со едноставен и уникатен дизајн, светилка постави е идеална украси за вашиот дом, кој може да го претворат вашиот дом во модерен, класичен, современи атмосфера.Декоративни и практични, што совршен подарок за вашето семејство или пријатели!Тип на производ : Табела Lamp Style : модерна simplicity Color : беж, linen Material : железо, мермер, fabric Size : 11 инчи * 19.6 inches Voltage : 31 W 40 W (вклучувајќи го и)Прекинувач : push копчето switch Light код тип : E27 (LED, заштеда на енергија светилка)Со извор на светлина : нема светлина source Applicable места : дневна соба, студија, спална соба, villa Packing : 1 * табела светилка【Гарантира Услуга】Квалитетот на производот е нашата посветеност, задоволството на клиентите е нашиот извршување!Ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем со нашиот производ, ние гарантираме за да се направи тоа право за вас како е можно поскоро.

R

Избор на клиент