.

.

Косата Исцедете Ги Смена Алатка: 2 парчиња Потоне Змија Мозоци дупчалка со спирална бургија Коса Cather Туш Мозоци Чистење Алатка за Потоне Цевка за Одвод на Чистење

Косата Исцедете Ги Смена Алатка: 2 парчиња Потоне Змија Мозоци дупчалка со спирална бургија Коса Cather Туш Мозоци

DEN 1970.40
Залиха

Мала тежина и преносни, лесно за вас да ги користите за долго време и чување на безбедно.Широко се применува за чистење на бањата када, запушена канализација, dredge цевка, канализација, потоне.Лесно да се работи на себе, наместо да се бара некоја цевка чистење работник за помош.Еколошки ABS, челична жица материјали, овие чистење алатки не се лесно да се оштети цевковод, лесен за употреба и чување.Карактеристики време и напори за заштеда на енергија и висока ефикасност и е погодна за dredging на произлегуваат од повеќето канализација.Опис Овие се исцеди чистење алатки.Задржи вашето семејство и сте подготвени за било мозоци чистење итни случаи!Избрани dredging алатки лесно може да го дофати и да ги отстрани наредени коса, храна, ѓубре, и други пречки и да се направи вашата работа поефикасно.Со мала тежина и компактни димензии за подобро складирање и соодветна за повторна употреба.Карактеристики - Материјал : Челик жица, ABS.- Големина : 60. 00 X2. 80 X1. 00cm/ 23. 58 X1. 10 X0. 39inch.- Еколошки ABS, челична жица материјали, овие чистење алатки не се лесно да се оштети цевковод, лесен за употреба и чување.- Карактеристики време и напори за заштеда на енергија и висока ефикасност и е погодна за dredging на произлегуваат од повеќето канализација.- Широко се применува за чистење на бањата када, запушена канализација, dredge цевка, канализација, потоне.- Лесно да се работи на себе, наместо да се бара некоја цевка чистење работник за помош.- Мала тежина и преносни, лесно за вас да ги користите за долго време и чување на безбедно.Пакет Вклучувајќи 1 x Пролет Dredge Кука 6 x Исцедете Ги Removers.

R

Избор на клиент