.

.

Qinlee Милениче Лак Вратоврска, Прилагодлив Bowtie, Модни Додатоци за Миленичиња Куче, Мачка Милениче Лак вратоврска

Qinlee Милениче Лак Вратоврска, Прилагодлив Bowtie, Модни Додатоци за Миленичиња Куче, Мачка Милениче Лак вратоврска

DEN 132.96
Залиха

Материјал : Полиестер Предиво.Тоа е одлично за куче/Мачка декорација.Дизајниран со слатка bowknot и Прилагодлива должина.Совршен за свадби, празници и забави,да те направи нежни домашни миленици и формално!.Дизајниран со слатка bowknot и Прилагодлива должина.Пакет се вклучени : 1pcs/set.Пакување од 3 : вклучувајќи 1 red Size на лак вратоврска : 4.13"(L) X 2.56"(W)Погодни за куче вратот 13.7"-17.7" во circumference Adjustable лак вратоврска за мачки и мали или средни dogs Perfect за свадби, празници и забави,да те направи нежни домашни миленици и формално!.

R

Избор на клиент