.

.

Спортови На Вода Водоотпорен Мобилен Телефон Сува Торба Екран На Допир За Пливање Торба Телефон Случај Видиме Торбичка Носителот Нуркање Сурфање (Боја : Сина S)

Спортови На Вода Водоотпорен Мобилен Телефон Сува Торба Екран На Допир За Пливање Торба Телефон Случај Видиме Торбичка

DEN 1603.20
Залиха

1 Направен од високо-квалитет TPU и СТП кожа материјал, кој е водоотпорен, лесен, удобен, пропадна-доказ и издржливи. 2 торбичка е чувствителен на допир, кој е лесен за употреба во подводниот спорт. 3 водоотпорен перница има независни камера прозорец за преземање на фотографии и видеа, смси, проверка на мејлови и да зборува, се одржува целосен екран на допир за функционалност без отстранување на вашиот уред од случајот. 4 Копчето дизајн може да се прилагоди флексибилно и должината на производот може да биде скратена. 5 Супериорни перформанси водоотпорен, длабочина водоотпорен 30 M.Карактеристики : Материјал : СТП кожа,TPUSize : 24.5x9.5cm/26.8x11cm Type : Водоотпорен Bag Features : Водоотпорен, светлина, удобно, пропадна-доказ и durable Weight : 30g/35g Lanyard должина : 100cm Suitable за : S : под 5 mpbile телефон,L : под 6 мобилен phone Applicable Сцена : Нуркање,Сурфање,Лебдат,Пливање,Вода Sports Color : Сино,црвено светло,злато,сребро,black Package се вклучени : 1x Водоотпорен Телефон Pouch1x Lanyard.

R

Избор на клиент