.

.

Esschert Дизајн FB207 Верверица Доказ Внесувач

Esschert Дизајн FB207 Верверица Доказ Внесувач

DEN 800.40
Залиха

Верверица Доказ Внесувач Е Кафез Што Е Премногу Мал За Верверички Да Се Добие Преку.Кафез Направени Од Здрав Обложен Метал.Лесно Да Се Пополни Со Вашиот Избор На Семе.Нема Собрание Потребно.Бараат да се хранат птиците, а не верверички?Ова е совршено фидер за вас.Птиците може да се добие преку метален кафез за да се добие семе но отворањата се премногу мали за верверички да се добие преку.Дијаметарот на кафезот е доволно голем, што верверички не може да се постигне во за да се добие семе или совет да го добие надвор.Направени од издржлив обложен метал кафез и пластични маскирани фидер дека е лесно да се пополни.Фидер мерки во текот на седум инчи во дијаметар и 10-инчен висока.

R

Избор на клиент