.

.

Проф. д-р Харви Куче Билни Исцелување Крем, Сите Намена Прва Помош Balm Маст за Кучиња

Проф. д-р Харви Куче Билни Исцелување Крем, Сите Намена Прва Помош Balm Маст за Кучиња

DEN 1783.20
Залиха

Инстант Благотворно Природни Олеснување - Само она што вашето куче потребите за намалувања, осип, финансиери, и чешање.Се применува малку да ги опфатените области брзо да се исцели и да се чувствуваат подобро брзо.Ќе куче не толку многу за вас.Сега му помогне бидат здрави и среќни.Додадете д-Р Харви Билни Исцелување Крем за Кучиња до вашиот кучешки прва помош комплет.Направени Со Нежен, Природен, Билни Состојки - Ова е ниту еден од груби вештачки материи се наоѓаат во друга продавница брендови.Д-р.Харви е богата со смирувачки природни масла и екстракти вклучувајќи Шеј Путер, Чајно Дрво, Еукалиптус, Кокосово и многу повеќе.Специјално формулиран за холистички помош за кучето кожата, во носот, и шепа влошки.Лесно да се Применуваат Крем - Нашата НОВА creamier стил маст оди на многу полесно отколку порано.Едноставно се применуваат и бришење лесно да таму каде што боли.Се применуваат великодушно 1-3 пати на ден за најдобри резултати.Избегнувајте користење во близина на очите.Ова важи и да работат веднаш да се намали чешање, сувост, и болка - се даваат на оштетените ткива оптимални услови за брза, природно лекување.Безбеден За Вашето Куче - Направени со природни, растенијата врз основа хранливи материи кои се безбедно да се лижат.Направен во САД, на највисоките стандарди на безбедност и квалитет.Можете да се чувствувате добро во врска со користењето на вашето домашно милениче за подобрување на здравјето, комфор, и активен живот исполнет со радост.Идеален за возрасни кучиња од сите возрасти и раси.Одличен Подарок Идеја - Прави внимателен подарок за секој сопственик на куче.Многу луѓе се порибување со неколку за да имаат на рака за несреќи, повреди, и непријатност.Добиете твое додека ја имаме оваа возбудлива нова формулација во бројните снабдување.Тоа е продажба на брзо по се препорачува од страна на домашни експерти како голема природна решение.

R

Избор на клиент