.

.

Паркинг (надворешен Јазол Алатка, 3 Дупки паркинг (Надворешен Јазол Тока за Патување Кампување

Паркинг (надворешен Јазол Алатка, 3 Дупки паркинг (Надворешен Јазол Тока за Патување Кампување

DEN 278.16
Залиха

Тоа е мулти-функционални да ги задоволи вашите различни потреби.Со кружен лак транзиција, работ, нема да се намали вашите раце.Со овој производ, можете да јазол повеќе брзо и лесно.Погоден за патување, кампување, итн.Лесен и мали димензии, лесно да се извршува и нема да го земе местото.Со кружен лак транзиција, предност ќе им се намали вашите раце.Со овој производ, можете да јазол повеќе брзо и лесно.Погоден за патување, кампување, итн.Тоа е мулти-функционални да ги задоволи вашите различни потреби.Лесен и мали димензии, лесно да се спроведе и ќе не земе место.Спецификации : Предмет : Knotting Тока Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : Прибл. 5 * 3.6 cm / 2.0 * 1.4 инчен Тежина : Околу. 147 g Пакет се Вклучени : 10 * Knotting Тока.

R

Избор на клиент