.

.

600 Парчиња Природни француски Помине во 12 Големини Краток Средината на Должината Шарени Помине Уметност

600 Парчиња Природни француски Помине во 12 Големини Краток Средината на Должината Шарени Помине Уметност

DEN 215.76
Залиха

Сигурен квалитет : не исчезнува, без прав, нема дијамант, добар сјај.Идеален изработка : ова помине уметност налепница поставите има фина изработка, нема рецки и изданија, тенка, силни и издржливи, не е лесно да се скрши.Доволни количини : секој од оваа помине уметност поставите има 24 парчиња ноктите, и тие се од различни големини, постојат 25 сетови, 600 парчиња нокти во вкупно, доволно за да го замени и да го користите.Различни големини : секое парче на овој помине има 12 различни димензии, можете да изберете соодветна големина во зависност од вашите потреби, внимателен дизајн е само за подобра услуга.Долго времетраење : овие нокти може да трае најмалку 1 недела и може да се користи.Квалитет на материјалот : во Овој помине налепница поставите има фина изработка, нема рецки и изданија, тенка стил, силни и издржливи, не е лесно да се скрши, не ќе исчезнат, нема да падне, не е лесно да избледи, и има добар сјај, сигурен за апликација.Различни големини за вас : Секој од оваа помине уметност поставите има 24 парчиња ноктите, и тие се на 12 различни големини, постојат 25 поставува и 600 парчиња нокти во вкупно, доволно за да го замени и да го користите.Едноставна пакет ќе донесе повеќе погодност.Спецификации : Боја : главно розова Должина : околу. 0.7 cm/ 0.28 инчен, 0.8 cm/ 0.31 инчен, 0.9 cm/ 0.35 инчен, 1.0 cm/ 0.39 инчен, 1.1 cm/ 0.43 инчен, 1.2 см/ 0.47 инчен, 1.3 см/ 0.51 инчен, 1.4 cm/ 0.55 инчен, 1.5 cm/ 0.59 инчен, 1.6 см/ 0.63 инчен, 1.7 cm/ 0.67 инчен, 1.8 cm/ 0.71 inch Quantity : 24 парчиња за секој сет, 600 парчиња во total Package вклучува : 600 x француски нокти (12 големини, 50 парчиња за секој големина)Забелешка : Ве молиме овозможи мало грешки на големината поради прирачник за мерење.

R

Избор на клиент