.

.

Црна Кањонот Daisy Планина Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Daisy Планина Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 1221.84
Залиха

Мирис : Daisy Планина (Пустината daisies со праски, црешни и грејпфрут).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Daisy Планина (Пустината daisies со праски, црешни и грејпфрут).

R

Избор на клиент