.

.

Nite Ize Црна Странично Хоризонтална Солиден Тешки Продолжен XX-large Holster Торбичка W/Долгорочните Фиксна Спојувалка за Каиш Одговара на ZTE ZMAX 2 / Z958

Nite Ize Црна Странично Хоризонтална Солиден Тешки Продолжен XX-large Holster Торбичка W/Долгорочните Фиксна Спојувалка

DEN 718.80
Залиха

Торбичка доаѓа со еластична бенд на страните и дното на торбичка за да accommdate големи паметни телефони.Storge за замрзнување се погодни за Бизнис Картички,Кредитни Картички,Лични Карти итн.Совршен за најтешките работи и најтешко игра, нашите Клип торбичка е иновативен додаток за високо-технолошки уреди во солиден средини.Димензии : Сз во 6.9.Nite Ize Клип Случај Странично го заштитува вашиот телефон во сите услови.Издржливи кука & јамка затворање го задржува вашиот телефон безбедно и сигурно, и неговиот супер силен клип одговара на ремени до 2 1/8. Заштитете го вашиот ZTE ZMAX 2 / Z958 видиме со овој Продолжен Nite Ize Странично Солиден врвен квалитет Holster Торбичка .Изработени од екстремно издржливи балистички полипропилен и опремени со комплетно затворен дното, тоа апсорбира шоковите и штитови предмети од елементи.Со патентирана flex клип кој придава безбедно над и под појас, Клипот Случај Товар целосно се пофали на здрав фиксна клип.Две џебови на случај-по еден од внатре и еден во задниот дел-држете идентификација, парични средства и кредитни картички.Дополнително, Заб Ферибот функција чува вашите безжични слушалки за телефон или обични слушалки безбедно и достапно.Издржливи кука & јамка затворање го задржува вашиот телефон безбедно и сигурно, и неговиот супер силен клип одговара на ремени до 2 1/8" широк.

R

Избор на клиент