.

.

LOOVOO 13x4 Вода Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени Влажни и Брановидна Чипка Фронтален Перики Бразилецот Богородица Човечка Коса 150 Густина Пред Извлечен

LOOVOO 13x4 Вода Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени Влажни и Брановидна Чипка Фронтален Перики Бразилецот

DEN 2639.76
Залиха

Тоа е најдобро да дозволите вашиот човечка коса перика да се исуши на перика стојат како ова е најголем пријател на косата.Ве молиме секогаш да се консултирате со вашиот стилист пред да се обидете било стил техники сте несигурни на.

R

Избор на клиент