.

.

HITAKA Lịvé Plánt - BRÉÁDFRỤỊT (Ártọcárpụs áltịlís) Trọpịcál Frụịt Lịvẹ Tréẹ 12-24

HITAKA Lịvé Plánt - BRÉÁDFRỤỊT (Ártọcárpụs áltịlís) Trọpịcál Frụịt Lịvẹ Tréẹ 12-24

DEN 2145.60
Залиха

Ќе добиете BRÉÁDFRỤỊT (Ártọcárpụs áltịlís) Trọpịcál Frụịt Lịvẹ Tréẹ 12"-24".Јас гарантирам дека вашиот растенијата ќе бидат испратени во добра и здрава состојба.Имајте на ум дека речиси сите живи растенија не стане истакна за време на превозот.Разбирам, понекогаш растенија треба време да се опорави и да изгледа најдобро по превозот во темна кутија за 2-4 дена.Ако има тешки временски услови, што понекогаш ќе се печати на етикетата, но не бродот вашиот пакет до завршувањето на времето минуваше, со цел да се обезбеди безбедно пристигнување.Ве молиме прочитајте го внимателно описот да се разбере карактеристиките на производите, како да се грижи за нив, како и да се избегнат непотребни спорови подоцна.Ве МОЛИМЕ ПОРАКА од НАС, ако сте на било кој начин незадоволни со вашите трансакции со нас пред давање на feed-back.Ние настојуваме да го направиме нашите клиенти среќни, и ќе го цениме можност да се поправи сите проблеми кои може да се случи.Lịvé Plánt - BRÉÁDFRỤỊT (Ártọcárpụs áltịlís) Trọpịcál Frụịt Lịvẹ Tréẹ 12"-24" од HITAKA.

R

Избор на клиент