.

.

Youmine 3D Печатач Замена на Делови Оптички Tachometer Граница Светлина Контрола Switch Фотоелектрически Сензор Switch Модул со 1M Кабел

Youmine 3D Печатач Замена на Делови Оптички Tachometer Граница Светлина Контрола Switch Фотоелектрически Сензор

DEN 2335.20
Залиха

За повеќе карактеристики и описи на производот,ве молиме одете на страницата со детали.Ако имате прашања или интерес во производ,ве молиме слободно контактирајте со нас,нашиот ентузијаст и одговорна услуга на клиентите во секое време да одговори на вашите прашања!.Име На Производ : Оптички Натпревар.Боја : црна.Употреба на високо-квалитетни материјали,со добар квалитет и издржливи,ниска цена,со долг животен век.

R

Избор на клиент