.

.

LZG 5 Ниво Цврсто Дрво Агол Троседот Акцент Табела со Фиока Цреша Заврши, Агол Полица Слободни Стои Складирање Организатор

LZG 5 Ниво Цврсто Дрво Агол Троседот Акцент Табела со Фиока Цреша Заврши, Агол Полица Слободни Стои Складирање

DEN 9496.32
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. ✔ Уникатен агол дизајн носи функција да неупотребливи простор. ✔ Направени од дрвени предмети материи и дрвени фурнири. ✔ Dovetailed, цврсто дрво фиока кутија. ✔ Пониски прикаже полици за дополнителна меморија. ✔ Компактен стапало за мали простори, вклучувајќи ги и condos, станови, апартмани, и ученичкиот дом соби. ✔ Овој Агол Акцент Маса има класичен, елегантен дизајн, со три страни и 4 ниво shelving.Висок е доволно за да се транзиција помеѓу високи рака на столици, оваа крајот табела нуди само на вистинскиот баланс помеѓу формата и функцијата.✔ 36*36*90cm.

R

Избор на клиент