.

.

Hozee Бебе Вода Мат, Бебе Играчки на Надувување Вода Мат им Помогне да Развијат Вештини за Игра

Hozee Бебе Вода Мат, Бебе Играчки на Надувување Вода Мат им Помогне да Развијат Вештини за Игра

DEN 275.76
Залиха

Одлично за сензорна стимулација, моторни вештини, когнитивните способности, и социјални вештини.Вашето бебе ќе се обиде да го фати и погодокот на светло обоени играчки како што се плови страна.Се овозможува учење за причина и последица, како бебето притиска и движи на животните ширум од место до место.Направен од дебела ПВЦ материјал, и е херметички, така што бебето не се навлажни, кога играте на вода.Вашиот малку еден ќе биде фасциниран од светла подводниот свет на ангажирање на бои и морски суштества и децата можат да имаат часови на тактилни и визуелна забава.Опис : Тоа е гумени вода подлога игра играчка за бебето.Само надува надворешниот и да се пополни внатрешноста дел со вода!Вашиот малку еден ќе биде фасциниран од светла подводниот свет на ангажирање на бои и морски суштества и децата можат да имаат часови на тактилни и визуелна забава.Карактеристики : 1. Направен од дебела ПВЦ материјал, и е херметички, така што бебето не се навлажни, кога играте на вода.2. Вашето бебе ќе се обиде да го фати и погодокот на светло обоени играчки како што се плови страна.3. Одлично за сензорна стимулација, моторни вештини, когнитивните способности, и социјални вештини.4. Се овозможува учење за причина и последица, како бебето притиска и движи на животните ширум од место до место.5. Вашиот малку еден ќе биде фасциниран од светла подводниот свет на ангажирање на бои и морски суштества и децата можат да имаат часови на тактилни и визуелна забава.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Бебе Мраз Pad Material : PVCColor : Blue Product Се Расплетува, Големина : Прибл. 50*50cm / 19.7*19.7 inch Package листа : 1 x Бебе Мраз Pad Notes : 1. Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.2. Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

R

Избор на клиент