.

.

PETKIT 'ОДИ' Bluetooth USB Полнење Пат и да Одат на Далечина Следење на Активноста се Следи Smart Миленичиња Куче Поводник w/ User Контролирана Светлина Сензори

PETKIT 'ОДИ' Bluetooth USB Полнење Пат и да Одат на Далечина Следење на Активноста се Следи Smart Миленичиња Куче

DEN 281.76
Залиха

Клипови и токи право во ОДАТ Поводник се справи како сигурносен појас.Може да издржи повеќе од 1 целосен тон на притисок кога исечени во ОДАТ справи.Овој уникатен помеша материјал дава само совршен износ на светлината tugging водат кога се извлече, совршен затегнување.Карактеристики dual-засилен крои по големини и завршува за дополнителна издржливост.Accessorize вашиот оди рачка од мноштво на опции на бои.

R

Избор на клиент