.

.

JETech Силикони Случај Компатибилен со iPhone 12 Мини 5.4-Инчен, Свилен-Мека на Допир со Полно работно Тело Заштитна Телефон Случај, Shockproof Покрие со Микрофибер Обвивка (Розе

JETech Силикони Случај Компатибилен со iPhone 12 Мини 5.4-Инчен, Свилен-Мека на Допир со Полно работно Тело Заштитна

DEN 287.76
Залиха

[Компатибилност] Специјално дизајнирани за i Phone 12 мини 5.4-инчен.Дава вашиот уред целото тело околу заштита.Го поддржува и безжично полнење. [User-Friendly] Изграден со висок квалитет со силиконска и PC.Свилен-мека на допир и удобен зафат.Внатре меки микрофибер поставата држи на задната страна на телефонот нула бесплатно. [Високо Заштитни] Покрена рабовите нудат екстра заштита на камера и екран.Анти-отпечаток. [Прецизни Cutouts] Лесен пристап до сите контроли и карактеристики. [Пакет] i Phone 12 мини 5.4-инчен Случај во мало пакување.

R

Избор на клиент