.

.

Пинк Фламинго Кактус Растенија Crossbody Прашка Ранец Packable Секојдневен Daypack Градите Торба Рамо Bookbag

Пинк Фламинго Кактус Растенија Crossbody Прашка Ранец Packable Секојдневен Daypack Градите Торба Рамо Bookbag

DEN 455.52
Залиха

Димензии : 12 x 8.3 x 2.5 инчи, crossbody свитлива ранец направени од издржлив, лесен висококвалитетен полиестер материјал, многу подвижни.Погоден Жените & Мажи : Рамо, рака е прилагодлив за да се задоволат различните барања.Лесни Packable ранец совршен за кои не сакаат да носат гломазна ранци одат надвор.Продавница само она што ви треба да се носат без кутии вашите панталони џебови.Чувајте ги вашите џебови слободни.Повеќенаменски Crossbody Торба : Градите пак, секојдневен daypacks, прашка кеси, отворено bookbag, една рака ранец, мали рамо ранец чанта, патна торба, бизнис торба.Неопходен мини ранец за вашите потреби.Идеален Апликации : Погоден за секојдневна употреба, за статистика, образование, бизнис, спорт, фитнес, пешачење, велосипедизам, одење куче, шопинг, уметничко лизгање, велосипед, кампување, патување, џогирање, работи, забавен парк, одмор essentials.Совршен Подарок : Ова прашка ранци е совршен објект за секоја сезона сите годината, Модерен и супер кул.Добро за девојки, момчиња, млади, жени, мажи.Идеален подароци за родендените, назад на училиште сезони, денот на благодарноста, божиќ и така натаму.Оваа прашка ранец е дизајниран како компактна големина погодно за секој ден носи торба.Може да се користи и како градите daypack и рамо пакет за мажите и жените.Рака Мие, Се Препорачува.

R

Избор на клиент