.

.

Pixie Намали Боб Перика Краток Боб Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени 13X6x1 Т Дел Краток Човечка Коса Чипка Пред Перики Пред Извлечен Со Бебе Коса Glueless Чипка Пр?

Pixie Намали Боб Перика Краток Боб Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени 13X6x1 Т Дел Краток Човечка Коса

DEN 304.80
Залиха

1. Губење на материјал : Pixie Намали Боб Перика е направен од 104% Бразилецот Човечка Коса, без никакви синтетички или животински влакна мешани, безопасни за здравјето.Без пролевање, не метежот; природни и мека. 2. Косата густина и чипка детали : Овој фронтален перики човечка коса е 150% густина; 13x1x10 Т Дел HD чипка, светло кафеава боја, кожата-како, невидливи, мека и дише, удобен за носење. 7. Природен стил : Нова мода краток чипка пред перики човечка коса Стил, изгледа многу природно, исто како и вашиот сопствен коса, убава и светлина да се носат.Тоа ќе ви даде повеќе шармантна убавина и атрактивен изглед. 4. Просечната капа големина : 22-22.5 инчи.Внатрешноста на боб перики за црна жените има еластична бендови и 7 чешли која може да се прилагоди бендови и чешли да одговара и да се вклопуваат совршено, лесно да се носат. 5. Услугата гарантира : испратени од САД од FBA, 1-3 работни дена. 30 дена без причина наплата.Може да се добие без причина се врати и целосна наплата во рок од 34 дена.Сите Проблемот Може да Се Реши Ако контактирајте со нас.

R

Избор на клиент