.

.

SWK Прочистувач на Воздух Филтер Елемент Замена Прибор Погодни за Levoit -H132 -H132-RF

SWK Прочистувач на Воздух Филтер Елемент Замена Прибор Погодни за Levoit -H132 -H132-RF

DEN 821.04
Залиха

Состојба : 100% Сосема Нов.Предмет Тип : Прочистувач На Воздух Филтер Елемент.Материјал : ABS.Тежина : Околу. 307g / 10.8 оз.Компатибилен : За Levoit -H132 -H132-RF Прочистувач на Воздух.SWK,9731 Specification : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Прочистувач на Воздух Филтер Element Material : ABSWeight : Прибл. 307g / 10.8 oz Compatible : За Levoit -H132 -H132-RF Воздух Purifier Size : Прибл. 19x19x6.1cm / 7.5x7.5x2.4in Package Листа : 1 x Филтер Element Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Избор на клиент