.

.

Побогати-Р RJ9 да Аудио USB приклучок за Слушалки Конверзија Линија Компјутер Слушалки Линија со Кутијата за Контрола,RJ9 за Слушалки USB Приклучок за Кабелот за Адаптер

Побогати-Р RJ9 да Аудио USB приклучок за Слушалки Конверзија Линија Компјутер Слушалки Линија со Кутијата за Контрола,RJ9

DEN 1116.00
Залиха

Микрофон копчето close : Можете да го исклучите микрофонот со едноставно притискање на тоа.Јачина на звук нагоре или надолу копчиња : Можете да го прилагодите звукот што сакате.Говорникот копчето close : говорникот може да биде исклучено и да се избегнат непотребни трансфер на информации.Работниот статус индикатор светлото : режимот на зелено светло е секогаш на повик зелено светло е блескави, и затворени звук е трепка црвено светло.На RJ9 џек се поврзува на слушалка, и USB приклучокот се поврзува со компјутер.

R

Избор на клиент