.

.

Homaxy Јадење Облека, Пакет на 6, 12 x 12 Инчи, Памук, Вафли Ткаат Супер Меки и Абсорбента Јадење Крпи Washcloths Брзо Сушење Blcak Јадење Партали

Homaxy Јадење Облека, Пакет на 6, 12 x 12 Инчи, Памук, Вафли Ткаат Супер Меки и Абсорбента Јадење Крпи Washcloths

DEN 311.76
Залиха

100% ПАМУК : Направен од 100% природен памук вафли ткаат материјал.Супер мека, да го ублажи со секое перење, па овие јадење крпи нема да нула вашата деликатна садови, чинии и тави.СУПЕР АБСОРБЕНТА И НИСКА LINT:Дизајниран со надградена саќе структура, што ги прави лесни, супер абсорбента и сува брзо.Овие јадење крпи се совршени за сушење на кујнски прибор или други садови, оставајќи не ленти или фини влакна, lint-слободни и нула бесплатно.PLAID ДИЗАЈН s ден, празниците, housewarming и водителка. 100% Природен Памук.Меки и Удобни.Супер Абсорбента.Лесно да се Чисти.Лесен и Компактен.Машина Перат.Висок квалитет на животната средина памучен материјал осигурува подолго време на секојдневна употреба.Едноставен, но елегантен модерен дизајн.Едноставен и лесен начин да се исчисти.Машина за миење со ладна вода, нежно циклус, собори сува ниска.Направи одличен подарок за мајките ден, празниците, housewarming и водителка.Кујнски крпи и dishcloths се од суштинско значење за секое семејство и кујна.За разлика од традиционалните памучни пешкири, кои едноставно им помогнам на вода наоколу, класичен шупливи саќе ткаат го прави ова јадење крпа и јадење крпа имаат подобро чистење способност и абсорпција на вода.Право големина е многу погоден за секое семејство, за кој треба да се направи многу на сува работа секој ден.Тие може да се задржи вашиот дом среди и да се избегне хаосот.

R

Избор на клиент