.

.

Летање Був Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален Декорација Додатоци Пенкало Канцелариски Мате

Летање Був Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален

DEN 383.76
Залиха

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Стилски Декорација : Може Да Биде Поставен На Било Која Површина, На Крајот На Маса, Или Кафе На Маса, Да Се Организира Вашата Канцеларија Или Дневна Соба.Димензии : 7×3×4 Инчи,Нашата Маса Организатор Мобилен Телефон Стојат составена Од 5 Дрво, Пластични Табли, Постојат Лесен И Удобен за Да го Соберете Или Отстрани.Еколошки Материјал : Слон Молив Носител Е Направена Од Еколошки Дрво Пластични Одбор Материјали, Без Употреба На Токсични Супстанции И Мирис.Совршен Подарок : Креативна Декорација За Дневна Соба, Kids†Соба, Студија, Спална Соба, Канцеларија, Ученичкиот Дом, Забава, Итн.Креативен Подарок За Пријателите, Колегите И Најблиски.Боја : Летање Був Слон Пен Носителот Креативни Симпатична Слон Во Облик На Пенкало, Молив Носителот Makup Држач, Четка,Голем Капацитет,Таа, Исто Така Служи Како Далечински Управувач За Носителот,Канцелариски Сад Организаторот Има Продукти Како Што Се Ножеви,Ножици, Владетели,Хартија Клипови,Staples Итн.И Тоа, Исто Така, Работи Како Шминка Четка И Носителот Дури И Колонист Тенџере,Уште Повеќе ,Ќе Може Да Се Ослободи Вашата Рака Додека Гледате Видео Со Ставање На Вашиот Телефон На Своите Багажникот, Кој Е На Телефон Застане.Покрај Сите Овие Карактеристики Како Биро Организатор, Овој Слон Пенкало, Молив Носител Е Исто Така Прекрасен Слон Статуа Оркестарот За Статистика Домот И Декорација На Одличен Подарок За Луѓе Кои Сакаат Слонови.Содржи Две Слон Во Облик На Печатени Кола И 3 Бели Табли, Мал Шрафцигер И 4 Мали Навртки, И За Инсталација Рачно.Избришете Ја Со Влажна Крпа.Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.

R

Избор на клиент