.

.

ZEFS--ESD - G-Сензор Автомобил DVRs Dashcam Дигитален Видео Рекордер Мин Автомобил DVR U3 Мултимедијален Плеер Full HD 1080P за Автомобил Камера Рекордер Цртичка Cam за Автомобил (Боја

ZEFS--ESD - G-Сензор Автомобил DVRs Dashcam Дигитален Видео Рекордер Мин Автомобил DVR U3 Мултимедијален Плеер

DEN 1464.00
Залиха

Малата големина им овозможува на уредот да биде добро скриени инженер за патот напред,не го попречи на возачот ја видите.Лесно да се инсталира, поврзете ја единицата преку USB кабел.Со ADAS функција,Кога уредот ќе детектира возилото пред да се затвори, аларм за да ве потсети на возачите да се обрне внимание на условите на патот или абнормални возила.LDWS функција:На уред возачот deviated од оригиналот лејн кога лејн излез за аларм е автоматски активиран.Цикличниот снимање поддршка.Нови снимки автоматски ќе избрише најстарите снимки кога мемориската картичка е полна, сепак, блокирани видеа ќе бидете сигурни дека да се биде препишана.G-сензор:Ако судир се случува во возило, интегриран G шок сензор автоматски се заклучува снимениот видео и обезбедува точна евиденција на настани.Движење откривање:Со движење откривање е активирана, Кога возилото рекордер детектира движење на објектот, камерата ќе почне снимањето, и камерата автоматски влегува во движење откривање режим на државата откако движење откривање е завршена.Кога објектот е откриен повторно, камерата функција започнува повторно.Спецификација : Име : Автомобил DVR Цртичка Camera Color : Црна Silver Memory картичка : 16 G.32 GProcessor : JR5780 processor Resolutions : 1920 * 1080 PPixel : 1200 WLens : 6 висока дефиниција сферични стакло lenses Opening : F2.8 Viewing агол : 165 degrees Video кодирање : AVI MP4 Night Визија : support Electronic куче : fixed електронски податоци за dogs Ada Пред возилото откривање растојание : support Offset пат аларм : support Storage : ТФ-картичка (максимум 32 G) препорачливо е да се користат голема брзина картичка погоре C10 (исклучено)режим на Конекција : навигација USB interface Installation позиција : пред шофершајбната, adhesive Battery капацитет : None Product функција : Automatic фото и видео циклус видео lock Time : синхронизирани возило навигација time Language : автоматско појавување јазик врз основа на возило navigation Software : APK инсталација на софтверот за независна locomotive Power кабел : 3 метар поликарбонат пламен retardant material Product Големина : 10cmx5.5cmx2 cm(максимална големина на производ со неправилен облик)Забелешка : Оваа DVR видео квалитетот е многу добар во текот на ноќта, ADAS работи добро, брзината и положбата во DVR не е 100% точно, само за reference Please купување внимателно,ако тоа е оригиналниот навигација или без навигација.Стан инструкции за инсталација, ве молиме прочитајте го Упатството.Пакет се Вклучени : 1 x Возење Видео Recorder1 x USB line1 x англиски Manual1 x ТФ-картичка (16 G,32 G треба да се избере).

R

Избор на клиент