.

.

Издржливи Безбедно E14/E27 Бела/Топло Светла штедење Енергија Дома Декор Дома Осветлување Пченка Светлина Светлината Апаратот LED Светилки(12 W-E14 Бела Светлина)

Издржливи Безбедно E14/E27 Бела/Топло Светла штедење Енергија Дома Декор Дома Осветлување Пченка Светлина Светлината

DEN 1399.20
Залиха

Име на производ : ЛЕР Пченка Светлината.Напон : AC напон 220 V.Wattage : 14 W,16 В. База : E 27,E 14. Осветлување Боја : Топло/Бела боја.Осветлување Боја : Топло/Бела color Voltage : AC 220 VWattage : 14 W,16 WProduct име : ЛЕР Пченка Light Base : E 27,E 14 Package листа : 1 * LED Пченка Light Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

R

Избор на клиент