.

.

E5 Деца Безжични Слушалки со Микрофон, Bluetooth 5.0 Над Увото Безжична Деца Слушалки со Контрола на Јачина на звук 85dB/93dB, 40H Изведба,Функцијата за Споделување,на Училиште/i

E5 Деца Безжични Слушалки со Микрофон, Bluetooth 5.0 Над Увото Безжична Деца Слушалки со Контрола на Јачина на

DEN 791.76
Залиха

Switchable Волумен Граница додека се користат во бучно опкружување како автомобил или авион, ве молиме да се префрлат на 93d B да се добие јасен звук кој се уште е безбедно за вас.Но E5 уште може да обезбеди прекрасен сите круг кристално јасно стерео звук, што ќе ви овозможи да се потопи себеси во процесот на учење, музика и филмови.Bluetooth 5.0 & Вграден Микрофон : Напреден Bluetooth 5.0 технологија обезбедува стабилна врска во текот на онлајн курсеви, музика и филмови.Едно копче контроли play, pause, на крајот и одговара на телефонските повици.Уживајте во hands-free повици со еден допир на копче и да се изгради-во микрофон. 40 H Изведба & Широк Компатибилност : E5 постигнува брзо полнење со USB-В, кои само што трае 1.5 часа за целосно полнење и E5 може да се користи континуирано за 40 часа.Тоа е компатибилен со сите електронски уреди со Bluetooth, како што се КОМПЈУТЕР, i Pad, Chromebook, таблет и мобилен телефон.Бучава-откажување Микрофон & Функцијата за Споделување : Користете го 3.5 mm аудио кабел со бучава-поништување на микрофон, а потоа ќе се кристално јасни звуци со HD voice.Можете да споделувате аудио со соучениците или семејство преку 3,5 мм споделување интерфејс.Удобно, Количка & Трајни : На прилагодливи headband со издржливи материјали можат да се прилагодат на вашите деца главата форма и се вклопуваат.Над-уво дизајн со мека кожа на уво влошки и поместена headband обезбеди сите-ден удобност.На количка за дизајн го прави слушалки лесно да се преземат било каде.Дизајниран за студенти, E5 деца слушалки функција продолжен шум-поништување на микрофон, 2 нивоа на јачина на граница, ултра-долго изведба, споделување на пристаништето и стерео звукот, давајќи ви најдобро искуство на учење и музика.На свитлива и лесни headband ги прави лесно да се преземат надвор.Ќе се чувствувате удобно во текот на целиот ден долго со мека earmuffs.Овие слушалки се вашиот најдобар избор овој семестар!.

R

Избор на клиент