.

.

Влажни Оние Антибактериски Рака, Брише, Океанот Ветре, 50 Count

Влажни Оние Антибактериски Рака, Брише, Океанот Ветре, 50 Count

DEN 119.76
Залиха

Удобен антибактериски брише за да го убие бактерии на рацете кога сапун и вода не се на дофат.Овие мека, текстура брише се тешки, на нечистотија, нежна за кожата.Тешко затворање капак задржува влага помеѓу користи.Формулиран со еден допир на алое и камилица.Чист, Свеж Мирис - Океанот Бриз.Кога сапун и вода не се на раката, се фатил за Америка #1 рака избрише бренд - Влажни Оние Антибактериски Рака Брише.Овие моќни брише убие бактерии, обезбедувајќи освежување чисти можете да се чувствуваат.Мека, текстура брише убие бактериите и ја избрише секоја солза од нечистотија, создавајќи совршена комбинација за чистење раце дома или on-the-go.Го користите секогаш кога сапун и вода, не се достапни.Удобен, 50ct.мека пакети се совршен за да се остави во автомобил, се фрли во вашиот ранец, или за употреба во вашиот дом.Хард капак затворање држи брише влажни меѓу употреба.Земете Мокра Оние Антибактериски Рака Брише каде и да одите, па кога животот станува нејасна, може да се навлажни оние чисти!.

R

Избор на клиент