.

.

Мали корпата за Ѓубре со Капак Мрзливост Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Спалната соба Канцеларија 7L/1.8 Литри

Мали корпата за Ѓубре со Капак Мрзливост Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања

DEN 599.76
Залиха

7") Материјал(PP+ABS).Ѓубрето не може само да се има одличен изглед, но исто така има практични внатрешни работи.Вие не мора да си помисли дека мал корпата за ѓубре може да биде толку убаво шик.Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши вашите проблеми побрзо.Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.3") Дијаметар( 8.На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе не треба да се наведнуваат надолу за да го фрли ѓубрето.Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна перница те прави полесно да се поправи и да го замени ѓубре торба.Врвот со притиснете горниот капак, молчи дизајн, без бучава и исклучување.На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или дури и како пелена корпата за ѓубре.

R

Избор на клиент