.

.

Камерата Shutter Далечински Управувач, Перо Пенкало за iPad-Воздух 3-та 4-та Генерација (Сите 2020 2021 2018 2019 iPad) Молив, Тилт Чувствителни, Дланка Одбивање, Батерија

Камерата Shutter Далечински Управувач, Перо Пенкало за iPad-Воздух 3-та 4-та Генерација (Сите 2020 2021 2018 2019

DEN 719.28
Залиха

Широк Компатибилен : Компатибилен со i Pad започна во (2018-2021) или најновите.i Pad Про 11-инчен 1/2/3-та генерација,12.9-инчен 3/4/5 генерација, i Pad Воздух 3/4-та генерација 【 Забелешка 】перо не е компатибилен со моделите пред да 2018,ве молиме потврдете го вашиот уреди пред да се одржи редот.Безжична Камера Shutter Далечински Управувач:Кога ја користите камерата, ниту треба да кликнете на камерата снимање копчето на i Pad,само притиснете на врвот копчето на пенкалцето, може да се земе selfie или група фото лесно.Нивото на батеријата се Прикаже:Кога Полначот е поврзан со i Pad, може да го проверите преостанатото моќ на i Pad battery widget и нема повеќе да се грижиш истекува на батеријата.Можете да ја полните перо кога батеријата е за да го снема.И намалување на полнење фреквенција за да се задржи подолго батеријата здравје.Дланка Одбивање & Магнетни Адсорпција:Можете да се чувствуваат слободни да ја поставите вашата дланка на i Pad екран, без мешање,така што немора да се грижите за вознемирувачки вашето внимание и повеќе да се фокусира на создавањето.Исто така, пенкалото може да се додадат magnetically на страната на вашиот i Pad уред.Прецизни Функцијата за Навалување на столбот : пенкало совет има поголема чувствителност.Поголем агол на навалување на пен совет, на подебели линија.ви дава реална чувство, а цртање или writting,и не се грижи за недостасува детали за создавање (ЗАБЕЛЕШКА : перо пенкало има навалите чувствителност функција.Тоа е различно од притисок чувствителност).Пакетот Вклучува: 1* Специјалното Пенкало, 1* Замена Совет, 1* USB C Полнење Кабел, 1* прирачник за Корисникот.Компатибилен со i Pad започна во (2018-2021) или најновите.i Pad Про 11-инчен 1/2/3-та генерација,12.9-инчен 3/4/5 генерација, i Pad Воздух 3/4-та генерација Посебно Дизајниран за i Pad започна во (2018-2021) или најновите Versionsi Pad(2018-2021) : A1893 A1954 A2197 A2198 A2200 A2270 A2428 A2429 A2430ipad Воздух 3-та 4-та генерација : A2152 A2153 A2154 A2123ipad мини 5 генерација : A2124 A2125 A2126 A2133ipad Про 11"(2018-2021) : A1980 A2013 A1934 A1979 A2228 A2068 A2230 A223ipad Про 12.9"(2018-2021) : A1876 A2014 A1895 A1983 A222 A2069 A2232 【 Забелешка 】перо не е компатибилен со моделите пред да 2018,ве молиме потврдете го вашиот уреди пред да се одржи редот.

R

Избор на клиент