.

.

renvena Силикони Градник Инсерти, Обновливи Градите Влошки и Градите Засилувачи да се Зголеми Првенство Големина

renvena Силикони Градник Инсерти, Обновливи Градите Влошки и Градите Засилувачи да се Зголеми Првенство Големина

DEN 359.76
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Силикони. 1 Пар Силикони На Градите Влошки Се Згусне Масажа На Градите Подлога Зголемување На Купот На Градник Подлога Костим За Здравствена Заштита Градите Подлога.Направени од добар квалитет со силиконска материјали, цврсти и издржливи, меки и удобни за носење.Ефективен градите влошки, да се одржи, подобрување на вашиот облик, и да се обезбеди добар изглед за жените.Полна боја, дарежлив во едноставноста, и лесен за облека, за појавување.Погоден за костими за капење, бикини врвот, бански костуми perfect, јога градник, спортски градник, венчаница, итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Сет Вклучуваат : 2 парчиња Градник Влошки Состојба : Сосема Нов Материјал : Силикон Ознака Не.-|-Препорачана Големина-|-Должина-|Ширина-|-Висина- -Големина На-|Големина На|-5.1/13cm-|3.5/9cm-|-1.2/3cm -Б Големина-|Големина Б|-5.1/13cm-|3.5/9cm-|-1.6/4cm -C Големина-|Големината на C|-5.5/14cm-|-3.9/10cm-|-1.6/4cm.

R

Избор на клиент