.

.

INSOLKIDON Компатибилен со Oppo A55 5G Случај Браник Задниот Поклопец Школка за заштита Заштита Паричникот Случај Картичка Заштитни случај Ретро Ултра Тенок Заградата Флип

INSOLKIDON Компатибилен со Oppo A55 5G Случај Браник Задниот Поклопец Школка за заштита Заштита Паричникот Случај

DEN 792.00
Залиха

Овој производ е погоден за OPPO A55 5 G Браник Поддршка ултра тенок паричникот случај.100% Сосема нов и Врвен Квалитет со Стилски high-end кожа дизајн.СТП Кожа Флип Случај Покритие за OPPO A55 5 G,заштитни школка има картичка случај, и можете да вметнете мали делови, како што се банкарски картички, автобус картички, пари, итн.Нечистотија-доказ, shatterproof, и анти-нула материјал,да ги задржи вашиот телефон безбедно,заштита од гребење.Совршен пристап дизајн за звучник, копчиња, камера и пристаништа, итн.Лесно да се носат, може да се вчита лични предмети, картички, банкарски картички, пари, итн.да ви помогне да заштедите на простор.Мала тежина и издржливи.Лесно да го вметнете и отстраните.Има изграден во мирување функција, која виткање во мулти-агли на гледање, за да се види видеа и рацете слободни.Ги одразуваат премиум чувство на вашиот паметен телефон.Ние обезбедува 24*7 ден услуги на клиентите за да го реши секој брза проблеми.

R

Избор на клиент