.

.

Ноќта на вештерките Духот Тиква Drawstring Ранец, Салата string Кеси со Странични Џеб за Надворешна/Патна Торба

Ноќта на вештерките Духот Тиква Drawstring Ранец, Салата string Кеси со Странични Џеб за Надворешна/Патна Торба

DEN 863.76
Залиха

Високо-Квалитетни Материјали : Тоа е направен од високо-густина twill композитни полиестер ткаенини, и целиот пакет дизајн е стилски и лесен.Тоа Е Исто Така Многу Здрав И Withstands Секојдневно Носат И Солза.Применливи луѓе и сцени : Нашата ноќта на Вештерките Духот Тиква ранци се совршена големина одговара унисекс, погоден за различни спортови, вклучувајќи пливање, пешачење, ден екскурзии, кампување, одмор, патување, јога, и работи.Тоа е исто така погоден за секојдневна употреба, како на пример купување, одење на работа, се случува надвор, итн.Drawstring торба перформанси : На спортски ранец има главната преграда за складирање на фитнес опрема, спортска опрема, облека, чевли, влошки и други предмети. 1 внатрешни патент џеб и 2 печ џебови, 1 front patch џеб, 2 страна печ џебови и 1 задниот дел патент џеб се обезбеди доволно простор за да ги зачувувате и организирате вашите лични предмети, како што се телефон, клучеви, и идентитет на Сертификатот, паричник, итн.Преку повлече-кабелот отворање функција, не само можете да пристапите брзо до потребните предмети, но.Голем Капацитет Дизајн : Еден голем капацитет главниот џеб, drawstring затворање на отворање и затворање, Главната Џеб Тоа Е Доволно Голема за Да го Носат Еден Пар На Чевли, Облека, Шише, Чадор, Ручек, Книги,итн.Постои мал џеб (21*20 см) и две печ џебови внатре, еден голем patch џеб на предната страна, 2 печ џебовите на страна, и една копање на грбот Торба со патент затворање.Задоволителна Услуга : Ако Имате Било какви Проблеми, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни Да Бараат Наша Помош, Ние Ќе го Реши Тоа За Вас, Вашето задоволство е сите ние се стремиме.СПЕЦИФИКАЦИИ : 1.Материјал : Трајни Полиестер.2.Производ Големина : 13 х 18 x 6.6 Инчи.3.За Луѓето : на Мажи/жени/тинејџерите/a љубител на спортот.4.Користете Прилики : Референци,Патува,Забава,итн.5.Чистење Метод : Рака измијте се препорачува.Кликнете На "Додади Во Кошничка" И Сопственик Тоа Сега!.

R

Избор на клиент